Březen 2013

Je sladkých 18, opravdu tak sladkých?

28. března 2013 v 11:17 By the way
Určitě jse už někde slyšeli slovní spojení ,,sladkých osmnáct". Je však sladkých osmnáct, vážně tak sladkých jak se říká?
Sice si teď můžu popíjet pivko a nikdo mi k tomu nemůže říct ani ťuk a třeba hned zejtra se můžu jít nechat oddat. Ale co kdybych teď chtěla jet na dovolenou? Dívali jste se někdo na nabídky cestovních kanceláří? Všude samé akce typu: Zaplatíte pouze za dospělé osoby a děti cestují zdarma. Nebo: Nabízíme dvoulůžkový pokoj pro dvě dospělé osoby a jedno dítě zdarma. To si jako myslí, že když se mi vyměnila sedmička za osmičku, že automaticky ty peníze začínám tisknout? :D
Navíc furt cítim, že nejsem na tu osmnáctku připravená. Kde jsou moji zákonní zástupci, když potřebuji jejich pomoc, jelikož si nejsem jistá ani tím, že dokážu správně vyplnit přihlášku do autoškoly. Neni moc příjemné se najednou muset postavit na vlastní nohy. Možná navenek působim jako ,,dospělák", ale uvnitř jsem pořád ta malá holčička, která spoustu věcí ještě nezná a bez pomoci ostatních si s nimi nedokáže poradit.

Revizoři

27. března 2013 v 22:56

Perníková věž

27. března 2013 v 22:54

1. Kapitola

12. března 2013 v 14:55 Bez tebe jako s tebou
Vidim to, jako by to bylo teprve včera, cos bláznivě běhala po bytě, když jsi nestíhala. Vždycky jsi u toho měla takovej roztomile zoufalej výraz a já jsem z tebe nemohl zpustit oči i přesto, že jsi byla v tu chvíli na přetrhnutí. Nebo jak jsme díky tobě chodili věčně pozdě. Nevěřila bys mi, ale tak hrozně moc mi to chybí. Nebo ty tvoje pokusy o uvaření nedělního obědu. Bylas opravdu mizerná kuchařka a já jsem pokaždý předstíral jak moc mi to chutná, jen abych ti mohl udělat radost. Zbožňoval jsem totiž ten tvůj spokojenej úsměv a dolíčky ve tvářích. Nedokážeš si představit jak mi chybí to tvoje drobení v posteli, odpor k fotbalu, a kterékoliv další tvoje vlastnosti, kvůli kterým jsme se někdy pošťuchovali. Ostatně i to mě hrozně bavilo. Bylas k sežrání, když jses rozlobila. Vypadalas jak takovej malej ďáblík. A víš ty co? I v tom rozčilování jsi byla pěkně mizerná. No ano, to byla. Vždyť ti zloba nikdy nevydržela dýl než půl minuty.
A vidíš, tady máš důkaz, že jsem na tebe nikdy nezapomněl. Ani nikdy nezapomenu. Řídim auto a stejnak si s tebou musim povídat. Kdybys tady byla, určitě bys mi už připomínala, jak nemám jezdit rychle. Teď už je mi to ale fuk. Od tý doby co mi tě vzala ta blbá rakovina nějak nevim, kde mám hledat smysl života. Tys mi byla vším a tebe jsem miloval.
Tak a teď mi drž palce. Za zatáčkou už bude váš dům, kde mám ve tři vyzvednout nějakou krabičku, ještě z doby, kdy jsi dělala tenhle svět krásnější. Volala mi kvůli tomu včera tvoje mamka....,,Blbečku!" Promiň nějaký pako mi vjelo do cesty. Tak a jsem na místě.

,,Dobrý den, tak jsem tady." ,,Ahoj Tomáši už tě čekám. Zdržíš se na kafe viď?" ,,Abych řekl pravdu, tak já tak trochu pospíchám. Musim doma ještě dodělat nějaký věci na zejtra do práce." ,,Dobře nebudu tě zdržovat. Přinesu ti něco, co by tě mohlo zajímat. Když jsme s manželem uklízeli Karolíniny věci, našli jsme něco, co bys měl mít u sebe spíš ty." Za chvilku přišla tvoje mamka s plechovou krabičkou od čokoládových bonbonů, kterých jsi se vždycky hrozně přejedla a pak jsis stěžovala, jak je ti špatně. ,,Co v tom je?" zeptal jsem se. ,,Koukni se na to sám a uvidíš." ,,Dobře, moc vám děkuju."Palačinky plněné šunkou a sýrem v trojobalu s bramborovou kaší

6. března 2013 v 15:01 Food
Náplň
•Hořčice
•Plátková šunka
•Plátkový sýr
Těsto
•350 ml mléka
•200 g hladké mouky
•vejce
•špetka soli
Trojobal
•Vejce
•Hladká mouka
•Strouhanka
Dále podle potřeby
•Olej na smažení

1) Z mléka, vajíčka, mouky a soli si připravíme hladké těsto. Poté na rozpáleném oleji z těsta upečeme palačinky.
2) Hotovou palačinku potřeme lehce hořčicí. Poté na ni položíme plátek šunky a plátek eidamu a zabalíme jako psaníčko.
3) Zabalené palačinky propíchneme párátkem, aby se nám při obalování nerozbalily. Je lepší propíchnout palačinky na dvou místech.
4) Nakonec palačinky obalíme v klasickém trojobalu a smažíme v rozpáleném oleji dozlatova.
5) Plněné palačinky podáváme s bramborovou kaší, ale i samotné bez přílohy jsou výborné. Když nám palačinky zbudou, lze je jíst i studené.

Seznam poslední záchrany na cestě ke štíhlé linii

6. března 2013 v 0:07 Beauty
1) Jezte jenom jedno velké jídlo denně.
2) Jezte z malých talířků a čajovou lžičkou.
3) Pořiďte si svou fotku ve spodním prádle a před každým jídlem se na ni koukněte.
4) Pijte zelený čaj nebo čaj s citronem.
5) Sprchujte se studenou vodou.
6) Když máte chuť hřešit, sáhněte po gumovích medvídcích. Neobsahují téměř žádný tuk.
7) Pijte studené nápoje - tělo ve snaze se zahřát, spálí více kalorií.
8) Spěte na levém boku.
9) Jezte naposled cca 4 hodiny před spaním.
10) Během dopoledne jezte neomezení množství ovoce. Během odpoledne zas zeleniny.
11) 5 svačinek je základ.
12) Skákejte přes švihadlo. (Při každodenním naskákání 1000 přeskoků, máte za 14 dnů viditelněji zformovanou postavu).
13) Jídlo si krájejte na malé kousky.
14) Pijte, pijte, pijte!

You're so beautiful

4. března 2013 v 11:30

Sandman

4. března 2013 v 11:29

Banana

4. března 2013 v 11:28

Listí

4. března 2013 v 11:28

Summer sky

4. března 2013 v 11:27

Koník

4. března 2013 v 11:26

Berušky

4. března 2013 v 11:25


Svíčky

4. března 2013 v 11:22

Balíky

4. března 2013 v 11:21

Tak se ptejte ;)

3. března 2013 v 21:58 By the way
Ahoj chtěli jste více informací o mně. Něco jsem sem už hodila. Dávám vám však ještě šanci, ptát se na konkrétní dotazy. Piště do komentářů ;)