Duben 2013

Může však být i hůř

22. dubna 2013 v 19:57 Téma týdne
Často se dostávám do situací kdy mám pocit, že se na mě sesypala všechna smůla světa. Pak přemýšlím nad tim, proč zrovna mně se tohle všechno děje. Proč se to špatný nestane nějakým kriminálníkům co někoho zabijou, něco vykradou apod. Proč se to stane zrovna mně, když nekradu, snažim se v rámci možností chovat slušně, nefetuju ani nic podobnýho. Kde je jako ta spravedlnost?
V těchto situacích je však dobré si rovnou uvědomit, že na tom vždycky můžeme být i daleko hůř. Jestliže máte problémy ve škole a už si připadáme, že není žádné východisko jak se z nich dostat, vzpomeňtě si například na lidi co se jim stal nějaký úraz a nemohou třeba chodit nebo mají jiná postižení. Takhe bych samozřejmě mohla pokračovat dlouho. A když už máte opravdu pocit zoufalství proč zrovna vy, uvědomte si, že můžete být vůbec rádi za to, že jste se narodili a můžete ,,testovat" nové zážitky, zkušenosti...Kdybyste se nenarodili sice byste si třeba tohle všechno nevytrpěli, ale když si to tak vezmete, stejně nakonec umřete a to, že jste měli nějaké problémy je vlastně fuk...Takže od teď si místo proč zrovna já, říkejte super, že jsem to zase odnesl(a) já. Získám tim nové zkušenosti z kterých se poučím do příště a něco nového si vyzkouším :D

Červené rty, nestárnoucí klasika

15. dubna 2013 v 21:20 Fashion
Možná se vám červené rty líbí a nosíte je. Možná, ale patříte mezi křehké pohlaví, kterému se červené rty líbí, ale bojí se je nosit z důvodu přílišné odvážnosti, či si například nejste jisté, co si na sebe obléknout, aby ve vypadalo hezky a nebo se bojíte, že vám nebudou slušet. Přináším vám proto návod s kterým všechny pochyby zmizí stranou.

1) Výrazné rty, nevyýrazné oči.
Důležité je zachvat při líčení rtů rudou rtěnkou pravidlo, že když si výrazně nalíčíme rty, už bychom měly ubrat líčení očí. Na oči nám postačí lehká vrstva řasenky.

2) Pozor na nehty
Když už zvolíte rudou rtěnku, zapomeňte na červené nehty. Vhodné je nalakovat nehty pouze francouzskou manikůrou. Když už volíte výrazný lak. Dejte si veliký pozor, aby odstín laku byl na chlup stejný s odstínem rtěnky. Nechcete přeci vypadat jako od kolotoče?

3) S věkem ubírejte na sytosti
Čím jste starší, tím vhodnější je sáhnout po světlejších odstínech červené.

4) Červené rty kombinujte s elegantním oblečením
K mikině si jí prosím opravdu neberte ;) Když se oblečete elegantně, tak můžete nosit červené rty úplně kamkoliv.

Banzai

12. dubna 2013 v 23:19