Květen 2013


Piercing man

23. května 2013 v 22:25 Funny pictures

Šéfe, jsem v tom

15. května 2013 v 21:25

Změňte si pozadí na fb

14. května 2013 v 15:24 By the way
Ahoj všude čtu o tom, jk si můžeme změnit vzhled fb a jak všechno bude fungovat tak, jk má. Po instalaci různých věcí stejně ale nakonec zjistim, že se nic nestalo. Teď jsem ovšem objevila stránku, kde je postup jk si změnit vzhled, který vážně funguje. Mrkněte sem: http://www.zahubicku.eu/archiv/7208 Celý proces mi netrval ani tři minuty. Mám už nežiju virtuálně ve světě pod modrou lištou, ale pod fialovou :D

Comeback

14. května 2013 v 11:17
Zlatá ledvina


Bejk

Chmýří

13. května 2013 v 20:04

Book & grass

13. května 2013 v 19:58

Miluje podpadky, ale k němu domů beru si žabky

2. května 2013 v 0:09 Téma týdne
Na interenetu jsem našla moc hezké pravidlo pro ideální vztah. Partneři by podle něj, spolu měli mluvit jako nejlepší přátelé, blbnout jako malé děti, držet spolu jako manželé a chránit se jako sourozenci. ...absolutně s tim souhlasím.
Podle mě je důležité, když se před partnerem můžete chovat úplně přirozeně. Nebát se zasmát, pobrečet si, říct co si myslíte nebo třeba udělat věc, kterou byste před svými kamarády normálně udělali, ale když jste se svým protějškem tak, se raději držíte při zemi, aby si o vás nemyslel něco špatného. Vždyť váš protějšek je člověk, s kterým chcete strávit zbytek života, tak by byla škoda strávit ho v přetvářce.
Také si myslím, že je dobré když máte s partnerem stejný smysl pro humor. Jeden něco řekne a druhý ho doplňuje jakoby mu četl myšlenky. Ano, říká se sice, že protiklady se přitahují, ale když si to zkusíte ve vztahu, tak stejně nakonec po několika týdnech či měsících zjistíte, že když si nějste s partnerem podobní alespoň z poloviny v různých věcech, tak ten vztah za nic nestojí.
V životě potkáte člověka, se kterým se budete cítit, že má snad všechno co byste chtěli, aby měl, ovšem jedna věc mu třeba bude chybět. Potom potkáte člověka, který bude mít pouze tu vlastnost, která vám u minulého člověka chyběla a bezhlavě se tedy zamilujete do člověka s tou věcí. V tu chvíli si ovšem neuvědomujete, že jste vyměnili 99% za 1%.
Važte si člověka s kterým jste i kdyby měl menší chybičky. Jestli si nejste jisti tím, jestli ho milujete, zkuste si představit, že ho dneska vidíte naposledy. Stále nevíte?
A víte co? Já děkuji za to, že jsem našla partnera, kterého mám. Děláme spolu nejrůznější blbosti (jezdili jste už někdy o půlnoci v nákupním vozíku?), můžeme se bavit úplně o všem (přes politický systém Venezuely až po účes prodavačky v obchodě), dáváme prostor aktivitám toho druhého. Navíc je ke mně neskutečně milej (když jsem rozcuchaná a vypadám jako koště, ještě mi řekne, že vypadám roztomile a sluší mi to)...Je to jen malý výčet věcí... Prostě ho miluju a doufám, že ho nikdy neztratím!