Říjen 2013

Co byste na podzim měli nosit u sebe

31. října 2013 v 20:37 Tipy
Podzim je v plném proudu a já vám přináším pár tipů, co by se vám mohlo v tomto období a bylo by dobré to mít po ruce.

1) Jelení lůj
Skvěla věcička na zdravé rty. Začíná být chladno a každý se s tím určitě setká. Proto není nic jednoduššího, než mít někde po ruce jelení lůj a o rty se čas od času postarat.

2) Šátek
Venku fouká vítr a jednoduše vás někde ofoukne. Se šátkem se dobře zachumláte a nehrozí vám žádné bolení v krku a nepříjemný kašel.

3) Deštník
Podzim je pěkně nevyzpytatelné období. Nikdy nevíte jestli se na vás usměje sluníčko nebo roztrhne pytel vody.

4) Časopis, kniha, mp3
Stává se to nejen na podzim, že někde čekáte. Ovšem na podzim je snad nejvíce pochmurných dnů a čekání někde nebývá příjemné. Špatné myšlenky zaženete začtením se do dobré knihy, zajímavého časopisu nebo zaposloucháním do oblíbené písničky.

5) Čokoláda
Lék na špatnou náladu. Dárek pro radost. Mlsáníčko na dlouhou chvíli. Zkrátka takový univerzální přítel a pomocník.

6) Foťák
Ať už foťák nebo mobil s fotoaparátem. Příroda si teď hraje s barvami a byla by škoda nezachytit takové krásné scenérie.

Po dlouhé době zpět

31. října 2013 v 20:22 By the way
Ahoj. Po dlouhé době se zase hlásím. Je toho spousta co se v poslední době změnilo. Tak například jsem začla dělat autoškolu. Musim říct, že než jsem jí dělala, tak jsem měla celkem strach, že nebudu schopná přizpůsobit se běžnému provozu. Po první jízdě ve městě, jsem však došla k pocitu uklidnění, že všechno půjde.
Také jsem začla chodit na brigádu. Dělám v jednom call centru. Jsou tam hrozně příjemní lidé a během několika dnů jse tam našla spoustu přátel. Akorát se tam pokaždé bojím jít, jelikož mám strach, že nic neprodám. Musím však zakepat, zatim se mi daří. Nějaký prašule se vždycky hodí. Jsem ráda, když mám nějaké vlastní a nemusím čerpat jenom ty od rodičů. Nechápu lidi co v mém věku na brigádu nechcou.
Další taková věc co je u mě nová, tedy staro-nová je, že jsem se vrátila k tancování. Dříve jsem dělala disco dance a neuměla jsem si ředstavit, že bych někdy dělala něco jiného. Po tom, co jsem však měla přetrhnuté vazy v kolenu jsem se disca musela vzdát a přešla jsem na street dance. Nelituju toho a říkám si, že jsem byla hloupá, když jsem si myslela, že nejlepší je disco a nic jiného.
Také jsem si za tu dobu co jsem se neozývala užila několik akcí. Jednou z nich, kterou vypíchnu byl halloween. Koupila jsem si v ptákovinách sekyrku na čelence a musím říct, že zatím to má úspěch :D
Co vy? Oslavili jste také halloween? A v jakém kostýmu? :) Dneska se tu s vámi už rozloučím, protože musim jít uklízet pokoj. Přesunula bych to na zítra, ale bohužel nebudu mít čas :/ Ráno jedu na půl osmou do školy, pak jdu na brigošku, potom mě čeká trénink a nakonec jdu s přítelem na halloweenskou párty pořádanou firmou kde jsem na brigádě. Už se na to moc těším. Tedy hlavně na přítele. Zkusím sem psát častějc. Mrzí mě, že na blog nemám moc času.
Teď už ale opravdu zduříček :)

Jak na podzim zahnat nudu

12. října 2013 v 9:58 Tipy
Ahoj podzim už je v plném proudu a chladných dnů bez sluníčka značně přibylo. Přinášim vám pár nápadů, jak se zabavit, když se začnete nudit :) Třeba se vám některé zalíbí.

1) Jděte pouštět draka
Třeba se vám to zdá dětinské, ale proč si jen tak prostě nezablbnout. Navíc je to i tip na zajímavé rande. Muži jsoupřece stále dětmi.

2) Vyražte na houby
Letos prý houby rostou. Tak proč nezapátrat v lese po nějakém výstavním hřibu. Jako bonus si doma můžete udělat vynikající houbovku.

3) Upečte něco dobrého
Sladké dělá každému radost, tak proč si nezamlsat?

4) Navštivte kino, divadlo,...
Vychází spousta nových filmů a herci v divadlech také neotálejí.

5) Začtěte se do knihy
Je to prostě klasika.

6) Vyrazte na kolo
Užijte si poslední možnosti jak si zajezdit přírodou a navštivte nějaká krásná místa.

7) Vyrobte podzimní výzdobu
Podzim nám nabízí celou škálu materiálů, které nám můžou zpestřit náš byt či dům, tak proč si neudělat třeba hezký věnec na dveře, nasbírat barevné listí a dát ho do vázy...Nápadů je spousta.

8) Vyrazte pro vánoční dárky
Prosím nekamenujte mě, že už na začátku října připomínám Vánoce. Ted je však náhodou vhodná doba omrknout obchody. Máte totiž spoustu času se rozmyslet co vážně chcete koupit a nenakoupíte žádné blbosti pod tlakem času.

9) Foťte
Nemusíte mít hned zrcadlovku. I mobilní telefony mají dobré fotoaparáty. Zkuste fotit přírodu, sebe, kamarády,...

9) Vyrobte si něco dle návodu D.I.Y.
Ať už nejaké oblečení nebo drobnost do bytu.

10) Seznam věcí co chcete zkusit
Určitě vás již několikrát napadlo, co byste chtěli za svůj život vyzkoušet. Zkuste si napsat všechny tyto sny a třeba se vám je někdy podaří zrealizovat ;)

11) Napište vlastní povídku
Určitě máte nějaké sny a fantazie. Víte, že se nikdy nesplní. Tak proč je nepřeneést na papír a alespoň tak se k nim přiblížit? Třeba objevíte váš doposud skrytý talent.

Určitě máte i své tipy jak zahnat nudu. Budu moc ráda, když se o ně podělíte v komentářích.

Říjen 2013

8. října 2013 v 10:18 Wish list
• Začít se učit na maturitu
• Ověřit si brigádu
• Šaty na maturák