Prosinec 2013

Co mi dal a vzal rok 2013

29. prosince 2013 v 10:19 Téma týdne
2013. Většinu lidí napadne psát o tom, jak by zhodnotili rok 2013. Chtěla bych být originální, ale na druhou stranu bych si také ráda zhodnotila co se mi v tomto roce přihodilo zajímavého a co naopak ne. Začnu teda tím co mi rok 2013 dal a vzal. Třeba mě během psaní napadne i něco zajímavějšího o čem psát, když se řekne číslo 2013.
Tak tedy za rok 2013 jsem poznala toho pravého. V únoru jsem se seznámila se svým přítelem a musím říct, že je to opravdu ten nejbáječnější kluk, kterého znám. Ještě jsme se ani jednou nepohádali a přijde mi náš vztah stejně pěkný jako na začátku.
Taky jsem se rozhodla kam chci jít po gymplu na školu. Bylo to hlavně tím, že jsem se dostala do zákulisí televize, kde jsem si uvědomila, že existujou opravdu zajímavé profese týkající se filmu apod. Dál se mi splnil sen - zahrát si před kamerou. Sice jsem byla jen v Ulici, ale užila jsem si to. Nesmim zapomenout ani na nové přátele co jsem poznala. Znovu jsem začala tancovat, užila jsem si to nejúžasnější léto na chatě, na kterou jsem nikdy na dlouho nejezdila. V neposlední řadě jsem navštívila dvě dost zajímavé země - Rumunsko a Srbsko. Zapomenout nesmim ani na novou brigádu v call centru :D (je to fakt opruz, ale za ty peníze tam ráda vydržim :D) a na úspěšné přežití maturáku.
A co mi rok 2013 vzal? Nemůžu říct, že by mi něco přímo vzal, ale nějaká negativa přinesl. Například, když jsem se dozvěděla, že má babička nádor. Musím však zaťukat - úspěšně jí ho v nemocnici odstranili a navíc zjistili, že je nezhoubný. Doufám, že už se v naší rodině žádné nemoci neobjeví. Dál nemůžu říci, že by se stalo něco hrozného. Nebo to asi nebylo tak kruté, abych si to pamatovala.
Určitě jsem na dost věcí zapomněla, tak mě za to nepřetrhněte ;) :D

Ps: Bohužel mě během psaní nenapadlo nic extra zajímavého o čem bych chtěla psát, tak se s Vámi zatim rozloučim a přeju Vám skvělý Silvestr a Nový rok :)

Veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 19:53 By the way
Ahoj :) všem Vám přeju ty nejúžasnější Vánoce, štědrého Ježíška, žádné kosti v krku, ať jste v kruhu těch, které máte rádi a ať se všichni zase příští rok pod stromečkem ve zdraví sejdete :)
PS: Dneska jsem dostala ten nejúžasnější dárek - babička se dozvěděla, že je zdravá :) ..tak babi a teď už žádný nemoci!


Prosinec 2013

13. prosince 2013 v 12:09 Wish list
• Chci, aby byla babička zdravá.
• Udělat autoškolu.
• Užít si maturák jak nejlíp to pujde.
• Pročíst si přihlášky na vysoký školy.
• Nakoupit dárky.

11 dnů do Vánoc

13. prosince 2013 v 12:06 By the way
Ahoj, tak Vánoce už se nám podle kalendáře kvapem blíží. Mně však přijde, jakoby byl třeba jen listopad. I když jsem byla minulý týden na vánočních trzích z Mnichově, tak prostě nic :D Dneska plánuju vyzdobit si vánočně pokoj. Hodím Vám sem i fotky :) O víkendu bych chtěla péct sukroví a být s přítelem. Musím teda ještě vymyslet něco zábavného pro nás dva :) Asi bych měla taky vymyslet nějaký dárky pro rodinu. Nemáte nějaký nápady? :D Pls! :D Zatim mám jenom sadu na fondue pro mamku a pro babičku...tak snad ještě něco vymyslim.
BTW: Jak sem si tak po sobě četla tenhle článek, tak se mi zdál dost zmatenej. Ve škole by asi neprošel, ale no co...
Co plánujete na víkend vy? Už máte nakoupené dárky(jaké? :D). Tak se zatím mějte hezky a piště, piště pište :3