Leden 2014

Jak zazářit na plese

18. ledna 2014 v 17:06 Top 10
Je tady leden a s ním i rozjetá plesová sezona. Přináším vám hned několik tipů jak docílit toho, abyste byli hvězdou večera a všichni se za vámi otáčeli.

1) Šaty jsou out
V šatech chodí každý. Vy na ně letos vyzrajte a vezměte si kalhoty. V nejlepším případě jeany. Lidé si o vás budou jistě povídat :D

2) Délka oblečení
Když nemáte doma jeany vsaďte alespoň ná délku šatů. Čím kratší tím lepší. Nejideálnější délka je těsně pod kalhotky. Pak už stačí se párkrát ohnout pro lístek do tomboly, který vám omylem upadl a lidé se za vámi jistě otočí.

3) Tanec
Tancujte na všem co je zrovna po ruce. Když vás nepustí na podium od čeho máte stoly?

4) Obuv
Mnoho lidí zapomíná na plese na vhodnou obuv. Letošní sezonu byste rozhodně měli z botníku vytáhnout Kanady či nějaké trekové boty. Když nevlastníte ani jedny, službu vám prokáží i holinky.

5) Kam s věcmi
Určitě chcete mít třeba peníze někde v taštičce a ne jen tak někde pohozený. Tento problém vyřeší například taška Billa. Určitě vám ji budou závidět všechny dámy, co si vzaly obyčejná psaníčka a nemají kam nacpat tombolu.

6) Zvracejte
Co by to bylo za párty, kde byste zůstali střízliví. Jako důkaz, že se vám na plese líbí, se musíte pořádně napít. A co se stane, když člověk trochu víc bumbá?!

7) Taneční partner
Nejlepší je na plesy chodit samostatně a až na místě si vybrat z partnerů zadaných lidí. Budete mít aspoň jistotu, že je o ty lidi zájem, a že netancujete s žádným outsiderem.

8) Vlastní občerstvení
Na některé plesy se nosí vlastní občerstvení ke stolu. Věšinou nosí lidé jen nějaké chlebíčky či jednohubky. Vy letos svou rodinu překvapte a vezměte si sebou na ples alespoň mikrovlnku, kde v cuku letu vykouzlíte daleko složitější a jistě i chutnější pokrmy.

9) Létající židle
Co by to bylo za zábavu, kdyby se tam neobjevila alespoň jedna letící židle, kterou někdo po někom hodil. Buďte letos první a rozprouděte zábavu.

10) Hlavně se bavte
A nejdůležitější rada na závěr, pořádně se bavte. Je jedno jak se budete chovat, hlavně, že si to užijete vy samy.

Takové to domácí žraníčko

16. ledna 2014 v 19:10 Téma týdne
Jsi jak světlo na konci tunelu, chladná jak zimní vánek, kvůli tvé vůni němůžu usnout, tvoje silueta ve tmě, ve mě budí nemravné myšlenky...ano jseš to ty moje ledničko :D ...jj patřím mezi ty, co v noci několikát navšíví mekku jídla :D To je však jedna z mála typických věcí co dělám v noci. Nevím, čím to je, ale jakmile přijde noc, tak mám hrozně ujetý nápady :D Nědy se mě lidi ptaj co jsem pila, ale já za to prostě nemůžu :D Co se mi také vybaví při slově noc jsou písničky...vždycky když si pustim nějaký písničky před spaním, tak mi přijde, že v nich slyšim i to, čeho jsem si dosud nevšimla, jelikož je konečně ideální ticho :D
Ten kdo mě zná by ve spojení s nocí a tmou asi zmínil Velkej vůz :D Mám totiž potřebu ho každýmu ukazovat. Tímto se omlouvám svému okolí :D
PS: Poslední věc co na sebe prásknu je, že jsem někdy strasnej strašpytel a do teď se na určitých místech tmy bojim :D

A zase nám to končí

5. ledna 2014 v 18:04 By the way
Tak a zejtra už zas do školy. Musim říct, že se mi opravdu nechce. Tyhle Vánoce byly totiž opravdu kouzelné. Byla jsem většinu času s přítelem, kterého opravdu moc miluju a čim dál tim víc si uvědomuji, že je to ten pravý. Z uplynulých Vánoc chci vypíchnout 3 věci. Tou první je ,,Vánoční Schwarzenberská pohádka". Byla to vlastně vánoční prohlídka zámku Třeboň, ale stylem, že jsme chodili po zámku a místo toho, aby nás po něm někdo běžně prováděl, tam byli herci, ztvárňující jak to tenkrát na Vánoce opravdu na zámku chodilo.
Druhá věc, která mi udělala radost je, že mě vzal přítel na místa, kde trávil dětství se svými kamarády. Je hezké si uvědomit, že dříve pro něj byli kamarádi všechno a teď se o svůj čas dělí se mnou :)
A poslední věcí, kterou chci vypíchnout je oslava Silvestra. Měli jsme s přítelem pronajatou chatku v místě kam jezdim s rodičema v létě na chalupu (u nás na chalupě jsme bohužel být nemohli, protože je to stará stavba a jen tak by se nevytopila :/) a šli jsme tam na místní diskotéku. Je to jedna z vyhlášených diskoték tady na jihu Čech. Užila jsem si tam opravdu spoustu srandy, viděla se s lidma, které jsem dlouho nepotkala a cítila se jako princezna v náruči prince :) Cesta zpátky z diskotéky byla taky fajná :D po tom, co nám nepřijel taxík nám jeden kluk pujčil kolo. Jezdilo se na něm stylem, že když jste zatočili řidítkama do strany, tak kolo teprve jelo rovně. Není asi teda potřeba zmiňovat, že bylo těžké udržet se na cestě :D
Tak to zejtra všichni přežijte v ústavech, já se o to také nějak pokusím a zatim přeju pěknej zbytek neděle :